Agencija Centar Mark - Real Estate


PLOT FOR SALE IN KRKLINO WITH ALL CONDITIONS

Плац / Нива во Крклино.

13,000 €
or a price proposal

RENOVATED AND FURNISHED HOUSE BEHIND THE FIRE STATION

Куќата е реновирана и пола од куќата е сосема нова градба. Има можнос...

By agreement
or a price proposal

PRESERVED HOUSE FOR RENOVATION FOR SALE IN GENIMALE

Предниот дел е нова градба со плоча и поткровље. Задниот е постара ...

36,000 €
or a price proposal

HOUSE FOR RENOVATION IN LAVCAN NEIGHBORHOOD FOR SALE

Се продава место/парцела со 2 тврди градби - куќи за реновирање во Ла...

29,990 €
or a price proposal

FOR SALE NEW HOUSE WITH COURTYARD IN BUKOVSKI LIVADI EXCELLENT!!!!!

Се продава новоизградена куќа со енергетска ефикасност, изолации, уба...

50,000 €
or a price proposal

HOUSE FOR SALE ABOVE TODOR ANGELEVSKI/NEAR ULITCA SHIROKA

**********ПОГЛЕДНЕТЕ ВИДЕО*********** 👇 КУЌАТА Е НА ДВА СПРАТА ДО...

39,900 €
or a price proposal

THE PLOT IS SUITABLE FOR A HALL, GARAGE OR WAREHOUSE - NOVACHKI PAT

Цената е 8 евра по м². Се продава хитно!

8 €
or a price proposal

NEW LUXURY HOUSE FOR 1 - 3 FAMILIES / WHOLE OR ON FLOORS

Se prodava nova luksuzna kukja cela ili na spratovi - 3 posebni sprat...

By agreement
or a price proposal

FOR SALE A DETACHED HOUSE WITH A YARD IN A TOP LOCATION

Се продава Куќа од 67м2 4м2 - 4 соби, купатило, ходник. Гаража со ...

29,999 €
or a price proposal

FOR SALE APARTMENT/FLOOR OF A HOUSE IN THE CENTER OF BITOLA

Се продава куќа во центарот на Битола, погодна за живеење, но и за из...

84,900 €
or a price proposal

50% DISCOUNT BUILDING LAND/PLOT ABOVE OSCAR RESTAURANT

Se prodava - HITNO! Okolnite parceli se dvizat od 25-40Eur/m2 Mom...

By agreement
or a price proposal

NOV LUKSUZEN STAN VO ZGRADA ARIA 1VI CAT 93M2

Се продава нов луксузен стан во Ариа, на прв кат. Се што гледате на ...

By agreement
or a price proposal
Bitola

Apartments

BEAUTIFUL LUX JUMBO APARTMENT *MODERN *LARGE *YOUR NEW HOME

Se PRODAVA STAN NA NAJDOBRA LOKAVIJA, SO BRUTALNO LUKSUZNA DNEVNA, 3 ...

By agreement
or a price proposal
Bitola

Apartments

APARTMENT DUPLEX BELA CHESMA 100% RENOVATED WITH 3 BEDROOMS

5тти спрат Kомплетно реновиран 622 EUR/m² Центар - Блиску Бела Ч...

55,000 €
or a price proposal
Bitola

Apartments

APARTMENT FOR SALE IN PRILEPSKA, SECOND FLOOR

СЕ ПРОДАВА СТАН НА ПРИЛЕПСКА! 2ри кат Југо-Исток 40м² Стан 4.5м² Ба...

By agreement
or a price proposal
Bitola

Apartments

2 FURNISHED APARTMENTS FOR SALE IN KUSHADASI TURKEY! URGENT!

Se prodavaat 2 stana na 9tti i 10 kat od po 95 m2 vo zgrada so lift, ...

69,000 €
or a price proposal
- 54 % Discount
150,000 €
Skopje Centar / Skopje

Apartments

APARTMENT FOR SALE IN KUSHADASI AT HALF PRICE 50%

Se prodavaat 2 stana na 9tti i 10 kat od po 95 m2 vo zgrada so lift, ...

69,900 €
or a price proposal
- 56 % Discount
160,000 €
Bitola

Apartments

BUILDING PLOT FOR SALE ON PRESPA LAKE - SIRHAN

Можност за градба, влез од асфалтиран пат, зеленило и шума. Граничи...

15,000 €
or a price proposal

APARTMENT 73M2 3RD FLOOR RANGE WEST FURNISHED RENOVATED

Се продава комплетно наместен и реновиран стан 63м2 тераса 4м2 виз...

By agreement
or a price proposal
Bitola

Apartments

LUXURY APARTMENT FOR RENT IN THE WIDE CENTER

Станот е издаден на долг период! Погледнете видео!

By agreement
or a price proposal
Bitola

Apartments

RENOVATED SMALL APARTMENT ON DULIE, 1ST FLOOR WITH 1 BEDROOM

ПРОДАДЕНО!!! СЕ ПРОДАВА СТАНЧЕ НА ДУЛИЕ ПРВ КАТ, 2-СОБЕН СО ЕДНА СПА...

By agreement
or a price proposal
Bitola

Apartments

EXCELLENT AND COMPLETELY RENOVATED APARTMENT IN THE WIDE CENTER - NEW!!

Се продава стан кој е во крајна фаза на реновирање, со одличен распор...

By agreement
or a price proposal
Bitola

Apartments

PLOT FOR SALE IN DOVLEDJIK 2285m2 WITH ENTRANCE FROM THE MAIN ROAD

Се продава плац на кој можи да се гради магацин, хала итн. Се влегу...

By agreement
or a price proposal

LUXURY HOUSE FOR RENT FOR VIP GUESTS * DELEGATES * BUSINESSMEN

-МАКСИМАЛНО ОПРЕМЕНА -ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕНА -ЏАКУЗИ -САУНА -БАЗЕН СО ТОП...

By agreement
or a price proposal

BUILDING PLOT FOR HOUSE FOR SALE - 525M2 - BRUSNICKA

За подетални информации - ве молам јавете се. 070360520

35,000 €
or a price proposal

VACATION FOR SALE IN A GREAT LOCATION AND LARGE PLOT

Се продава Викендица Ниже поле, повеќе инфо на 070360520

59,000 €
or a price proposal

FOR SALE OLD HOUSE WITH 2 PLOTS WITH BUILDING STAMPS

Се продаваат 2 парцели една до друга кои излегуваат на 2 патишта, едн...

49,900 €
or a price proposal

INVESTORS!!! THIS IS FOR YOU! BUILDING PLOTS IN ZLATIBOR!!!

МОМЕНТАЛНО ЕДНА ОД НАЈАТРАКТИВНИТЕ ЛОКАЦИИ ЗА ИНВЕСТИРАЊЕ. ГРАДЕЖНА...

2,500,000 €
or a price proposal
Bitola

The rest

MEDIATION IN THE PURCHASE AND SALE OF ANY REAL ESTATE

▌│█║▌║▌║ ВАЖНО ║▌║▌║█│▌ Одлучивте да го продавате вашиот стан или ва...

By agreement
or a price proposal
Bitola

The rest

APARTMENT FOR SALE IN THE MOST CENTER NEAR GLASS

Се продава стан во зграда со лифт во најстрок центар кај Стаклена згр...

By agreement
or a price proposal
Bitola

Apartments

HOUSE FOR SALE WITH LARGE YARD OF 1000m² BUKOVSKI MOST

Се продава куќа со огромен двор. Приземје - 2 гаражи и 2 помошни прос...

109,000 €
or a price proposal

FOR SALE A NEW HOUSE WITH A SHOP IN THE CENTER

Се продава куќа кај Дебојот во центарот на градот, 78м2 на кат, плус ...

180,000 €
or a price proposal

LUXURY HOUSE FOR SALE AT RUSSIAN CHURCH (CENTER)

Prochitajte! Se prodava kukja kaj Ruska Crkva, odnosno kaj peralna M...

By agreement
or a price proposal

TOP LUXURY HOUSE WITH LUXURY INTERIOR, STORES, BEDROOMS

Realna vrednost na kukjata e 300.000 Evra, no se prodava po cena poni...

By agreement
or a price proposal

House for sale in Corzo

Се продава куќа со неодредени можности и за секакви намени, како за ж...

By agreement
or a price proposal

HOTEL AMBASSADOR FOR SALE - STROG CENTER - Bitola (VIDEO)

Poglednete video 👇 Se prodava kompletno namesten, vo odlichna sosto...

By agreement
or a price proposal

FOR SALE DUKJAN AREA - NEW BUILDING - NOW PLAYZONE

Se prodava izdaden dukjan

By agreement
or a price proposal
Bitola

Shops

FOR SALE A COTTAGE WITH A FRUITFUL VINEYARD - ABOVE STREZEVSKA NESELBA

Во местото има нов исправен бунар 070360520

7,290 €
or a price proposal

APARTMENT FOR RENT WITH 2 BEDROOMS ON THE 1ST FLOOR IN THE CENTER

SE IZDAVAAT 2 APARTMANI VO BLIZINA NA CENTAROT NA BITOLA. APARTMAN N...

By agreement
or a price proposal

APARTMENT FOR RENT WITH 2 BEDROOMS ON THE 3RD FLOOR IN THE CENTER

SE IZDAVAAT 2 APARTMANI VO BLIZINA NA CENTAROT NA BITOLA. APARTMAN N...

By agreement
or a price proposal
Side 1 from 2

Agencija Centar Mark - Real Estate

Telephone: 070360520

Address: Bitola

City: Битола

Web page: www.centarmark.com

Facebook side: https://www.facebook.com/profile.php?id=100081614280519

Agencija Za Nedviznosti - Real Estate *********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ? Агенцијата "Centar Mark" соработува со широк круг на клиенти со голема побарувачка и објави на куќи, станови, објекти и дуќани на дневна база, и побарувачката значително се зголемува од ден на ден. Работиме брзо, ефикасно и сме во постојан контакт со клиентите за било која понуда на дневна база. Нудиме бесплатно промовирање на пријавените имоти, и користиме современи стратегии за забрзување на продажбата, како и калибрирање според барањата на купувачите и продавачите. Работиме САМО со реални понуди, и нудиме САМО реални понуди. Бесплатни совети, Бесплатна проценка, Бесплатно огласување, Бесплатно промовирање, Бесплатно снимање сликање Бесплатно снимање со дрон "Centar Mark" - ваш пријател број 1 за вашиот дом. Нашите клиенти остануваат наши пријатели за секогаш. 070360520 Telegram Viber WhatsApp Messenger Локација: "Centar Mark" - Agencija za nedvižnosti - Bitola 070 360 520 https://maps.app.goo.gl/FDF6vjjh5NHiXHir5

Contact the advertiser via e-mail
Enter the correct result:
Spam protection & IP save
Sending advertising offers is strictly prohibited!
Send a message
Agencija Centar Mark - Real Estate

Agencija za nedviznosti - Real Estate
Bitola
7000

Битола
www.centarmark.com

www.reklama5.mk/CentarMark

070360520

www.centarmark.com

Welcome to Reklama5.mk

In order to make the Reklama5 easier and more accessible to use, we use cookies on our website. By surfing on reklama5.mk you agree to use cookies. You can find detailed information at Cookie Policy

I agree